Sevgililer Gününe Özel İphone Apple’den “Aşk” çalma listesi

Sevgililer Gününe Özel İphone Apple'den "Aşk" çalma listesi

Apple Music, 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel İphone hazırladığı Apple Watch ve AirPods ile farklı seçenekler sunuyor.

Sevgililer Gününe Özel Apple'den "Aşk" çalma listes
Sevgililer Gününe Özel Apple’den “Aşk” çalma listes

Apple Music, çalma listeleri arasında gezinirken farklı şarkı listelerinden, radyo kanallarına ve pek çok sanatçıların şarkılarını dinleme fırsatı sunuyor.

Apple Watch indirilebilen şarkıları iPhone olmadan da dinleme olanağı tanıyor .

Sevgililer Gününe Özel Apple Watch Series 3 veya sonraki bir model saatte Wi-Fi ya da hücresel bağlantı varsa iPhone  olmadan Apple Music ve Apple Podcasts içerikler ve sesli kitaplar da dinlenebiliyor.

Apple Watch
Apple Watch

Sevgililer Günü’ne Özel Neler Yapabiliriz

1. Siri’den 14 Şubat’ta çiçek almanızı hatırlatmasını isteyin.

2. iMessage’da yeni tam ekran kalp efektiyle ona içten bir “Görüşmek üzere!“ mesajı gönderin ya da kendi el yazınızla yazıp Digital Touch ile öpücükler veya kalp atışı ekleyin. iMessage Sevgililer Günü, Aşk, Sevgi, Kalp temalı sticker paketleri ile bu özel gün için çok daha zengin

3. Heyecan verici haberleri *ipucu: yeni yüzük* sevdiklerinizle paylaşırken efektlerden yararlanın. Görünmez mürekkeple bir fotoğraf gönderin, mesaj yalnızca kullanıcı dokunduğunda görünür olsun.

4. Siri’ye “Küpid“ diye seslenin. Siri’ye “Aşk nedir?” veya “Aşka inanıyor musun?” ya da “Gerçek aşkı ne zaman bulacağım?” gibi sorular sorarak ilişki tavsiyeleri alın. Hatta Siri’ye “Seni seviyorum” deyin.

5. Dışarıda kutlama yapacaksanız; Apple’ın Harita uygulamasıyla yakındaki restoranlara göz atın ve Siri’den bir restoranda akşam yemeği rezervasyonu yapmasını isteyin.

6. Apple’ın Harita uygulaması veya Siri ile Uber çağırarak sevgilinizi evinden alın ve birlikte bir şeyler içmeye gidin.

7. Eğer evde olacaksanız Apple TV’nizi açarak ” Romantik Komediler” ve “Romantik Dramalar” başlıklı koleksiyonlardan seçin yapın, ya da,

8. Önceden Fotoğraflar’da otomatik bir Anı Filmi hazırlayın, müzik, başlık ve sinematografik geçişlerle zenginleştirin ve paylaşmadan önce istediğiniz değişiklikleri yapın.

9. Siri’ye 2017’nin en iyi aşk şarkısını sorun ve Apple Music’te bir çalma listesi hazırlayın. Veya Siri’ye “Romantik bir liste çal.” deyin.

Ayrıca, iPhone’daki müzikler, podcast’ler veya sesli kitapları saatle eş zamanlanabiliyor. En güzel yanıda internet gerektirmiyor . Böylece, iPhone olmadan, Sevgililer Gününe Özel ; Wi-Fi ağına veya hücresel ağa bağlı olmasa bile saatten de içerik çalınabiliyor.

Bir cevap yazın