PUBG MOBIL ‘den yeni bir oyun modu Kütüphane haritası

PUBG MOBIL 'den yeni bir oyun modu Kütüphane haritası

PUBG MOBILE, oyuncuların oyundaki tüm silahlar arasında geçiş yapmasına izin verecek yeni bir oyun modu ile birlikte yeni bir Kütüphane haritası alacak şekilde ayarlandı.

Ayrıcalıklar

  • PUBG MOBILE için bir sonraki güncelleme yeni bir Kütüphane haritası getirecektir.
  • Yeni harita ayrıca yeni bir oyun modu getirecek.
  • Oyuncuların bu modda PUBG MOBILE’daki tüm silahları kullanmasına izin verilecek.

PUBG MOBILE, varlığının iki yılını tamamladı ve sahip olduğu oldukça uzun yaşamda, mobil oyun endüstrisini değiştirmek için kredilendirilebilir. Konsol kalitesinde oyun artık telefonlarındaki herkes için mevcut ve her geçen ay oyuncuların keyfini çıkarabilecekleri bir tür yeni içerik var. Şu anda, 2. yıl kutlamaları özel bir eğlence parkı ilavesi ile devam ediyor, ancak geliştiricilerin yakında bir sonraki büyük güncellemeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

PUBG MOBILE’ın Çince sürümü beta oyuncuları için yeni bir güncelleme aldı ve PUBG MOBILE ilk kez bir iç mekan haritası alacak gibi görünüyor. Harita Kütüphane olarak adlandırılır ve popüler PUBG MOBILE tipster Mr.Ghost Gaming’e göre, harita yeni bir oyun modu boyunca etiketlenecektir. Harita, oyuncuların sömürülmesi için birden fazla seviyeye sahip olacak ve yeni oyun moduna büyük bir şekilde yardımcı olacak.

Yeni oyun modundan bahsetmişken, oyuncular bir takımda başka bir takıma karşı savaşacaklar. Birbiriyle savaşmak için oyun, oyuncuların oyundaki tüm mühimmatlar arasında geçiş yapmasına izin verecek. Her silah yükseltilebilir ve rakip takım üyelerini ortadan kaldırmak için kullanılabilir. En iyi silahlar kullanıldıktan sonra, oyuncular tabanca ve av tüfeğiyle son turlarda savaşmak için bırakılacak. Son turda kalan oyuncunun kazanmasına izin vermek için kızartma tavası ile mücadele edilecektir.

Güncellemenin sadece PUBG MOBILE’ın Çince beta sürümüne ulaştığı göz önüne alındığında, oyunun global sürümünün güncellemeyi görmesi biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, Kütüphane haritası Call Of Duty Mobile haritalarından ilham alıyor gibi görünüyor ve oyuncuların oyunda farklı bir savaş deneyimi yaşamalarına izin verecek.

Şu anda, PUBG MOBILE ikinci yıldönümünü kutluyor ve oyuncuların eğlenmesine izin vermek için oyun oyunculara daha fazla ödül veriyor. Erangel haritası artık oyuncuların kadrolarıyla gidip oyun içi video oyunlarıyla bazı oyun içi ödüller kazanabilecekleri yeni bir eğlence parkı aldı. Bazıları ödülleri toplamaya odaklanırken, diğerleri oyuncuları kapatarak ve çıkaran düşmanlara dikkat etmelidir. Oyuncular parkın ortasındaki özel bir ejektör koltuk mekanizmasıyla yerden kaçabilirler.

Bir cevap yazın