Web Donanım
Nokia 2020 Efsane Geri Mi Dönüyor ? Nokia İçin Yeni Bir Başlangıç

Nokia 2020 Efsane Geri Mi Dönüyor ? Nokia İçin Yeni Bir Başlangıç

Şirketin  2011 yılında piyasaya sürdüğü MeeGo işletim sistemine sahip efsane akıllı telefonu N9 geri geliyor Nokia 2020 Efsane Geri Mi Dönüyor gerçekten meraklanıyoruz  .   HMD Global cihazın modern versiyonunu çıkaracak.

Nokia 2020 Efsane Geri Mi Dönüyor ?
Nokia 2020 Efsane Geri Mi Dönüyor ?

Bir yıl önce HMD Global’in bir başka efsanevi Nokia telefonu daha diriltebileceğine yönelik ilk haberler ortaya çıkmıştı fakat kullancılar pek ciddiye almamıştı. 

Çin basını yeni Nokia N9’un yakında Nokia N9 Remastered Edition adı altında piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Nokia N9
Nokia N9

Hatırlarsınız Nokia N9, 2011 yılının Kasım ayında piyasaya sürüldü. Cihaz, Nokia ve Intel tarafından ortaklaşa geliştirilen MeeGo işletim sistemi ile çalışıyordu. Aynı yıl Nokia telefonlarında MeeGo’yu kullanmayacağını duyurdu. Böylelikle N9, şirketin MeeGo işletim sistemli tek telefonu olarak kalmıştı fakat tekrar geri dönebilir .

2020'e Dev Giriş
2020’e Dev Giriş

Ön panelinde dokunmatik tuşların yer almadığı cihaz o dönem devrim niteliğinde bir tasarım sunmuştu.

MWC 2020’de tanıtılması bekleniyor .. Gerçekten efsane bir şekilde şirketin geri dönmesi bekleniyor 2020 yılı Nokia yılı olabilir mi ? Net bir tarih olmasada mart ayı gibi çıkması planlanıyor .

Bu arada haber içerisinde yer verdiğimiz Nokia N9 Remastered Edition veya Nokia N9 2020 görsellerinin gerçek olmadığını, sadece akıllı telefonun nasıl bir görünüme sahip olabileceğini ortaya koymak için hazırlanmış konsept görseller olduğunu belirtelim.

2020 Görseli
2020 Görseli

Yeni Nokia N9’un 2020 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor. Kullanıcılar şimdiden merakla cihazın tanıtılmasını ve bi an kullanıcılara sunulmasını bekliyor  , Web Donanım teknoloji haberleri .

Murat Yılmaz

( Editör )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir