Ninja Fortnite neden popülerliğini kaybettiğini açıkladı

Ninja Fortnite neden popülerliğini kaybettiğini açıkladı

Tyler ‘Ninja’ Blevins’in Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 ile çok fazla sığır eti olduğu bir sır değil . Amerikalı oyuncu geliştirici Epic Games’i tekrar öğrenmeyi “zor” hale getirmekle suçladı.

Oyun, hayranları Fortnite’ın tarihteki en uzun battle royale sezonuna maruz bıraktı. Sonuç olarak, birçok oyuncu, özellikle yeni içerik eksikliği hakkındaki şikayetlerden sonra diğer oyunlara yöneldi.

İkinci Bölüm, Sezon 2’nin başlamasıyla Epic Games oyuna çok gizli bir tema ekledi. Bu, bir dizi yeni yer ve NPC’yi içeriyordu. Ancak, geri dönen tüm oyuncular henüz yeni özelliklerle hız kazanmıyor. Aslında, birçoğu kavramak için mücadele etti.

Ninja, Epic Games’te neden uzak kaldı

Bu oyunculardan biri 27 Mart’ta Ninja ile oynayan Jordan Fisher . Eski Halo profesyonel şarkıcıya yeni sezonun iplerini göstermeye çalıştı. İkisi Ajans’ta defalarca yeniden doğdu ve her ikisi de birkaç kez bunalırken hayal kırıklığına uğradılar.

Sonuç olarak Ninja, Fisher gibi insanlar için kendini kötü hissettiğini açıkladı. İkincisi oyuna döndü, sadece büyük değişiklikler tarafından karşılandı.

“Neyin çılgın olduğunu biliyorsun, bu aslında geri dönmeye çalışan oyuncular için beni kötü hissettiriyor, karmaşık alanları gerçekten öğrenmenin ne kadar zor olduğu gibi” dedi. Ninja, ikili partnerinin “iyi bir oyuncu” olduğunu, ancak yine de ikinci sezonla başa çıkmak için mücadele ettiğini belirtti.Fisher, Epic’in oyuna “insanların geri dönmesini zorlaştırdığını” bile itiraf etti, ancak bu onun Mixer akış yıldızının yanında bir oyun oturumu oynamasını engellemedi.

Diğer Fortnite oyuncularının çift ile aynı duyguları paylaşıp paylaşmadıkları görülmeye devam ediyor. Ancak, ikinci sezonun getirdiği zorluklar, hayranları alternatifleri denemeye itti. Bunlardan biri, Ninja’nın oynamayı sevdiği Call of Duty: Warzone.

Bir cevap yazın