Nadeshot Call of Duty Warzone önemli bir sorunu ortaya çıkarttı

Nadeshot Call of Duty Warzone önemli bir sorunu ortaya çıkarttı

Nadeshot, dünyadaki öteki insanların çoğu Call of Duty Warzone’a aşıktır. 100 Hırsızlar kurucusu özellikle bu oyunu oluşturan geliştiricilerin huşu içindedir.

Nadeshot Twitter’da şöyle yazdı: “Call of Duty: Warzone’a ciddiyim. Bu şaheseri yaratan geliştiricilere şapka çıkartın. Fakat şimdi size kabiliyet temelli eşleştirmenin kaldırılmadığı veya geri çevrilmediği takdirde oyunun kaçınılmaz olarak öleceğini söylüyorum. Lütfen bunu mahvetme, oyun çok iyi. ”

Açıkçası, Nade bu ‘SBMM’ destanından memnun değil. Özellikle, Call of Duty geliştiricileri oyuna ‘SBMM’ koyma iddialarını onaylamadı veya reddetmedi. Sadece birçok kullanıcı, paylaşılan deneyimleri vasıtasıyla, yeni Infinity Ward Oyununda mutlaka SBMM olduğunu iddia etti.

Bir hafta önce Nade’nin SBMM iddialarını sorguladığı hafta adım atarında. O, “ Bir geliştirici Warzone’da beceri temelli eşleştirmenin olmadığını söylerse onlara inanmazdım. Warzone oynayan 30 milyondan fazla kayıtlı ve bir halde devamlı olarak liderlik tablolarının üstünde olduğunu bildiğim oyuncularla karşı karşıya geliyorum. Rastlantıün ötesinde. ”

Call of Duty Warzone ve SBMM

Oyunun SBMM nedeniyle ölmesinin popüler bir örneği Apex efsaneleridir. Biroldukça popüler flamalar ve profesyonel, oyunlarına SBMM’yi dahil ettikten sonrasında Apex’ten değişti. SBMM’nin 1. Veya 1000’inci kere oynasalar da, her tür oyuncu için eşit oyun alanına izin verdiği doğrudur. Ancak SBMM’ye karşı ters tutum da doğrudur, kısaca oyun oyuncuları tutamaz yada uzun vadede verimli olması imkansız. Çoğu insan için (uzun vadede), SBMM basit oyun eğlencesini azaltma eğilimindedir.

Call of Duty Warzone ‘Battle Royale’ türü için fazlaca yenidir sadece popülaritesi her geçen gün artmaktadır. COD: Warzone daha uzun süre geçinmek bekliyorsa, mutlaka SBMM hakkında bir şeyler yaparlardı. Shroud’un dediği benzer biçimde, muhtemelen tüm faktörleri karıştırmaları ve s / b dengesini bulmaları gerekir.

10 gün içinde 30 milyon oyuncu 150 oyuncu Battle Royale oynadı. 10 Mart’ta başlatılan Warzone, eşi görülmemiş bir başarıya ve sayılara şahit oldu. Bu büyümeye geçinmek için devamlı yeni içerik eklemelisiniz: kaplamalar, harita değişimleri, sınırlı süreli modlar, vb. Ek olarak hataları düzeltmeli ve bilgisayar korsanları hakkında bir şeyler yapmalıdırlar.

Unutmamak gerekirse, yeni Call of Duty warzone ve çağıl Warfare güncellemesi de yakın zamanda yayınlandı. Yeni silahlar, çalma listesi ve çok daha fazlası ile, devs tüm oyunculara ziyafet vermeleri için çok şey verdi

Bir cevap yazın