Maliyeti 150 lira olan 8 Android uygulama ücretsiz oldu!

Maliyeti 150 lira olan 8 Android uygulama ücretsiz oldu!

Maliyeti 150 lira olan 8 Android uygulama ücretsiz oldu! Google Play’in zaman zaman yaptığı uygulama indirimlerine bir yenisi daha eklendi. Şimdi Google Play Store’da toplam değerleri 150 lira olan 8 uygulama kısa süreliğine ücretsiz oldu. Bu fırsatı kaçırmamanız için sizlere bu uygulamaları derledik. Ne işe yaradıkları ve normal fiyatlarının ne olduklarından bahsedeceğiz.

Android akıllı telefonlarda bulunan ve market özelliğine sahip olan Google Play üzerinde toplamda 150 liraya satılan 8 uygulama ücretsiz oldu. Bu uygulamalar neler ve ne işe yarıyorlar? Normal şartlar altında kaç liraya satılıyorlar? Bu galerimizde bunlardan bahsedeceğiz. İşte kaçırmamanız gereken ve kısa süre ücretsiz olan 8 Android uygulama!

File Manager Pro

File Manager Pro

7 gün boyunca ücretsiz olacak uygulama, normal şartlar altında 30 liraya satılıyor. Müzik, fotoğraf, video, doküman gibi farklı dosya türlerini ve klasörleri transfer etmenize yarayan bir uygulama.

Music Player Pro

Music Player Pro

Normal şartlar altında 26 liraya satılan bu uygulama, 7 gün ücretsiz kalcak. Adından da anlaşılacağı üzere müzikle ilgili bir uygulama. Ücretsiz müzik dinlemek istiyorsanız bu uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

QR Code Pro 

QR Code Pro

30 liraya satılan bu uygulama, 1 hafta boyunca ücretsiz olacak. Adından da anlaşıldığı üzere QR kos tarama uygulaması. Aynı zamanda yeni QR kod üretmenize de olanak sağlıyor.

Kosmos – Work Time Tracker, Job Timesheet

Kosmos - Work Time Tracker, Job Timesheet

Normal şartlar altında 15 liraya satılan bu uygulama, iki gün boyunca ücretsiz halde kullanıcılara sunuluyor. Zaman yönetimine yardımcı olması için tasarlanmış bir uygulama. Hangi çalışmaya ne kadar vakit ayırdığınızı anlayabiliyorsunuz. İçinde bulunan yenilikçi ve eğlenceli tasarımı da sıkılmamanızı sağlıyor.

Evertale

Evertale

6 Gün boyunca ücretsiz olan Evertale, 0,59 liraya satılıyor. Erden isimli bir dünyada dünyayı Pandemonium’dan kurtarmaya çalışıyorsunuz. Farklı savaşçıları ve yaratıkları yakalayarak, onları savaş için eğitmeye çalışıyorsunuz.

Kayıp Gemi Avı 

Kayıp Gemi Avı

Normal şartlarda 20 liraya satılan uygulama, 4 gün boyunca ücretsiz. Kendi hazine avınıza çıkmak istiyorsanız, bu oyun tam size göre.

Stickman Legends: Shadow War Offline Fighting Game 

Stickman Legends: Shadow War Offline Fighting Game

1 liraya satılan bu aksiyon oyunu, 5 gün boyunca ücretsiz. Stickman Legends isimli sevilen serinin çevrimdışı versiyonu olan bu yapım, RPG ve PvP elementlerini içinde barındırıyor.

Rusty Memory VIP :Survival

Rusty Memory VIP :Survival

13 liraya satılan Rust Memory, 3 gün boyunca ücretsiz olacak. Issız bir adada uyandıktan sonra, çeşitli bulmacaları çözerek hayatta kalmaya çalıştığınız bir oyun.

Bir cevap yazın