League Of Runeterra nasıl oynanır. ? Nedir Ne Değildir .

League Of Runettera nasıl oynanır. ? Nedir Ne Değildir .

Riot Gamesin uzun zamandır beklenen kart oyunu League Of Runeterra  oyunseverlere kavuştu. 

TFT taktik savaş oyunlarından sonra bir sonraki strateji  oyunu  nihayetinde cıktı.  mobil ve pc versiyonu şu an hali hazırda mevcut .

Bir çok oyunseverin bildiği fakat çoğunda kafasında olan bir soru işaretine hep bilikte çözüm bulalım.

Öncelik olarak LoL’ün yeni oyunu Runeterra buraya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyuna genel baktığımda ve oynadığımda gerçekten çok karışık ve oynaması oldukça zor bir oyun. Aşırı derece Zeka ve Strateji kullanmanız gerek. Gerek oyun kartları gerekse çektiğiniz oyun kartlarının güçlerine bakarak; Karşı rakibinizin ortaya çıkarttığı kartların gücüne karşılık kartlar seçerek Saldırı ve Savunmaya geçerek stratejinizi oluşturmanız gerekmektedir.

League Of Runeterra nasıl oynanır. ?

Oynanış

Rakiplerinizi adapte etme ve yenme fırsatlarıyla dolu dinamik, alternatif savaşlarda karşı karşıya kalacaksınız. Bu sıra tabanlı mücadele ile her şey yaptığınız seçimler ve kazanmak için aldığınız riskler hakkında. Her hareket önemli ve çıkarımlar tamamen size bağlıdır. Her zaman gelişen bir metada her bölge için sık sık yeni sürümlerle birleştirin, uyarlayın ve deneyin.

Bu oyunun bildiğiniz diğer strateji kart oyunlarından farklı olduğu gözle görülebilir.Bir oyuncu her turda, hücumda veya savunmadadır, her iki oyuncu da aynı anda kart yerleştirebilir. Oyunda, eylemlerinizin sonucunu gerçekleşmeden önce görmenize yardımcı olacak ‘Oracle’ın Gözü’ adlı bir özellik var; oyuna yeni oyuncuları rahatlatmak ve kararlarınızda zaman kazandırmak için yardımcı oluyor. Ayrıca bir sıralama modu yani dereceli mod oyunda olacak.

League of Legends hala gelişmesi ve hikayeye liderlik etmesi sayesinde, oyunun küresel olarak düzenli güncellenmesini bekleyebilirsiniz.

Legends of Runeterra, oyuncuların kart koleksiyonu yaparak çeşitli desteler oluşturabildiği dijital bir kart oyunudur. Oyunda, her biri eşsiz özelliklere sahip kartlar rakibe karşı sırayla oynanarak, rakibi alt etmek amaçlanıyor. Bu bakımdan dijital kart oyunlarını, birer sıra tabanlı strateji oyunu olarak görmek mümkündür.

Bu alanda en popüler oyun olan Hearthstone, bilindiği üzere World of Warcraft evrenini kendine temel alır. Karakterler, kartlar ve büyüler, World of Warcraft oynayan oyuncular tarafından oldukça tanıdıktır. Legends of Runeterra ise, kendine temel olarak League of Legends evrenini alacak. Karakterler ve kartlar, League of Legends oyuncularına bir hayli tanıdık gelecek.

Bir cevap yazın