Web Donanım
Mobil PUBG da daha iyi olmak için 5 taktik » Web Donanım

Mobil PUBG da daha iyi olmak için 5 taktik

Mobil PUBG da daha iyi olmak için 5 taktik Mobil oyunlar kullandığınız telefonun performansına göre sizin oyun başarınızı etkiliyor olsa da bazı püf noktalar ile başarınızı artırabilirsiniz. PUBG Mobile için en önemli beceriler arasında yer alan telefonun ekranını doğru şekilde kullanmak bu listede yer almıyor ancak PUBG Mobile‘da daha iyi olmak için 5 tüyo sizi daha keyifli bir oyun deneyimine davet ediyor.

PUBG Mobile daha iyi olmak için ne yapmak gerekiyor

Dünyanın en çok oyanan mobil oyunu olan PUBG Mobile için birçok taktik ortaya atılıyor. Bu taktiklerin bazılarının içinde hileler yer alıyor olsa da onlar olmadan da bileğinizin hakkı ile başarılı olmak mümkün. Yapılan bir araştırmaya göre oyun oynamadan önce yapılan 15 dakikalık egzersizler oyun performansını olumlu etkiliyor. Bunun yanında oyun içinde dikkat etmeniz gereken bazı detaylar yer alıyor ki bunların başında ‘’parmak hareketleri arasında hızlı geçiş’’ yatıyor.

PUBG Mobile daha iyi olmak için ne yapmak gerekiyor

Mobil oyunlarda özellikle Battle Royale olarak sunulan birçok oyunda parmak hareketleri arasında hızlı geçiş yapmak gerekiyor ki PUBG Mobile da bu oyunlardan birisi. Oyunun içindeyken kontrol sahibi olmak oldukça önemli bunun yolu da pratik yapmaktan geçiyor. PUBG Mobile’da bulunan çoklu dokunmatik ekran kontrolünün sahibi olunmadığında oyunda başarısız olmanız kaçınılmaz oluyor. Bu nedenle hareket halindeyken düzenli olarak o kontrolleri kullanın, çömelin veya zıplayın. Kontroller arasındaki yapacağınız her hızlı geçiş size puan olarak geri dönecek.

Biraz önce bahsettiğimiz hızlı parmak hareketlerini kullanmayı pratik haline getirdiğinizde daha iyi ‘’çömelme, durma, ateş etme’’ kontrolü kazanacaksınız. Bu sayede bilgisayar ya da konsol oyunlarında çok fazla hayatınızı kurtaran ‘’ ses dinleme’’ refleksini kullanabilirsiniz. Böylelikle düşman size doğru geliyorsa ayak seslerinden bunu anlayıp, çömelebilir ve yaklaştığında onu doğru anda ateş ederek vurabilirsiniz.

Editör

Dikkat çekici ve etkileyici metinler üretmek profesyonellerin işidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir