Apple ın Mart Ayıda Tanıtacaği Ürünler

Apple'ın Mart Ayıda Tanıtacaği Ürünler

Apple ın Mart Ayıda Tanıtacaği Ürünler: Apple’ın Mart ayında yeni iPhone SE 2 modelini tanıtması beklenirken, dün ortaya çıkan bazı sızıntılarla AirPods Pro Lite da gündeme geldi. AirPods satışları konusunda Apple’da yüzler gülerken, şirketin AirPods X Generation olarak yeni bir kulaklığını da tanıtması bekleniyor. Bugün çıkan sızıntılarla Apple Mart lansmanı ürünleri belli oldu. iPod Touch, iPad ve yeni AirPods modelleri gibi birçok farklı ürün bizleri bekliyor.

Bugün ortaya çıkan raporlara göre, AirPods Pro Lite adında yeni bir ürün söylentileri gündeme gelmeye başladı. İsabetli raporlarıyla tanınan Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo, Apple’ın Mart ayında yeni bir bluetooh kulaklık piyasaya süreceğini belirtmişti. Fakat Kuo, üst düzey bir modelin sunulacağını düşünüyor.

Bugün ise teknoloji analisti Jon Prosser Twitter üzerinden bazı önemli sızıntıları paylaştı. Prosser ilk olarak paylaştığı sızıntılarda AirPods X Generation olarak adlandırılan 399 dolarlık yüksek fiyat etiketi ile sunulması beklenen yeni kulaklıklara dikkat çekti.

Bazı sızıntılar ise AirPods X Generation olarak gelmesi beklenen kulaklığın StudioPods ismiyle kulaküstü bir tasarımla geleceğini iddia etti. Ayrıca kulaklıklarla birlikte Apple TV Gen X 179.99 dolar, henüz fiyatı bilinmeyen Apple Watch Series X Band ve Apple iPod Touch X Generation 399.99 dolar fiyat etiketi ile Mart ayında lanse edilecek.

Tabii ki ana odakta yeni iPhone 9 veya iPhone SE 2 de diyebileceğimiz cihaz olacak. Yeni uygun fiyatlı iPhone ile birlikte yeni nesil iPad Pro’nun da tanıtılacağı düşünülüyor. Son olarak bazı raporlar, Apple’ın AirPower Qi uyumlu kablosuz şarj standını da Mart ayında lanse edeceğine işaret ediyor.Tüm bu ürünlerin tanıtılacağı etkinliğin ise 25 Mart tarihinde yapılması bekleniyor. Henüz Apple’ın resmi açıklaması olmadığı için tarih konusunda da kesin bir yorum yapmamız mümkün değil gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın