Web Donanım
Gmail hesabı olan herkes 20 Şubat tarihinden itibaren bakın ne olacak?

Gmail hesabı olan herkes 20 Şubat tarihinden itibaren bakın ne olacak?

Google’ın milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler e-posta servisi Gmail kullanan herkesi yakından ilgilendiren önemli bir gelişme oldu. 20 Şubat tarihinden itibaren bakın ne olacak?

Dünyanın en popüler e-posta servislerinden biri olan Gmail’i kullanan herkes için önemli bir tarih açıklandı: 20 Şubat… Peki bu tarihte ne olacak?

Önemli değişiklikler Gmail kullanıcıları bekliyor

Gmail uzun bir aradan sonra kapsamlı bir güncelleme alıyor. Tasarımı değişiyor, görüntüsü çok daha farklı bir Gmail geliyor. Bu güncelleme ile birlikte önemli değişiklikler kullanıcıları bekliyor.

Önemli değişiklikler Gmail kullanıcıları bekliyor

Birden fazla mail hesabını Gmail üzerinden kullanan herkes, bir seferde daha fazla sayıda önemli e-posta görebiliyordu. Ana ekranı ikiye bölen bu özellik yeni güncelleme ile tarihe karışacak.

Önizleme kısmını kaldırmaya hazırlanan dünya devi, çok sayıda gelen kutusuna tek bir araç çubuğu ile erişimi mümkün hale getirecek.

Yepyeni alternetif ayarlar ile Gmail..

Yepyeni alternetif ayarlar ile Gmail..

Popüler e-posta uygulamasına gelecek güncelleme ile birlikte aynı zamanda birden fazla gelen kutusu için yeni yapılandırma alternatifleri de ortaya çıkacak. Bu yapılandırma seçenekleri Ayarlar altında Gelişmiş > Gelen Kutusu içinde bulunacak.

Şimdi de Google’ın bir başka popüler servisi Google Haritalar’da fark edilen ilginç bir ‘detay’ı paylaşalım. Bu görüntü aylar önce Google tarafından yayınlandı. Kimse bu detayı fark etmedi; oysa 22 yıllık büyük bir ‘esrar’ denizin dibindeydi.

22 yıl sonra Google Earth sayesinde ulaşıldı.

22 yıl sonra Google Earth sayesinde ulaşıldı.

ABD’nin Florida eyaletinde 1997 yılında ortadan kaybolan William Moldt’un arabasına ve cesedine 22 yıl sonra Google Earth sayesinde ulaşıldı.

Moldt’un kayıplara karıştığı bölgede yer alan Wellington kasabasının eski sakinlerinden biri, Google’un ayrıntılı uydu görüntülerini sağladığı Google Earth’te bölgeyi araştırırken bir gölün içinde bir aracın bulunduğunu fark etti.

Bunun üzerine yaz aylarında polis arabayı gölden çekerek kemik kalıntılarına ulaştı. Bir hafta sonra da bu kalıntıların Moldt’a ait olduğu ortaya çıktı.

Editör

Dikkat çekici ve etkileyici metinler üretmek profesyonellerin işidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir