Web Donanım
Cooler Master E-ATX ARGB Yepyeni Kasasını Piyasaya Sürüyor »

Cooler Master E-ATX ARGB Yepyeni Kasasını Piyasaya Sürüyor

Cooler Master E-ATX ARGB Yepyeni Kasasını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor .

Cooler Master E-ATX ARGB

Cooler Master iki yeni E-ATX ARGB mid-tower kasa modeli

MasterBox TD500 Mesh serisi tasarımı sayesinde PC aydınlatmasına yeni bir boyut ekleyerek, özel olarak oluşturulmuş sistemlere düz, iki boyutlu panellerin ötesinde değerli bir görünüm sağlamayı hedefliyor. Hem ızgralı ön panel, hem de temperli cam panel donanımın daha iyi görünmesi için üç boyutlu özelliklere sahip.

Crystalline Temperli Cam yan paneli, CNC işleme yolu ile hem dayanıklılığı hem de estetiği için özel olarak tasarlanmış. Üst ve alt kısımda ki şık, kristal benzeri gravürler aydınlatmayı kırarak şık bir görüntü sunabiliyor. Polygonal Mesh tasarımı hava akışı ve toz filtrasyonu ile güçlendirilmiş bir yapı sunar. Aynı zamanda 3 ARGB fan ile aydınlatma efekti sunar.

Cooler Master iki yeni E-ATX ARGB mid-tower kasa modeli

Cooler Master E-ATX ARGB Donanım Özellikleri

 Polygonal Mesh – Cooler Master’ın Fine Mesh teknolojisinden üretilen panel, üç boyutlu bir kontura sahiptir. Aynı zamanda üst seviye hava akışı ve toz filtrasyonu sağlar.
• Crystalline Temperli Cam – Kristalize edilmiş tasarım dayanıklılık ve estetiklik sunar.
• Üçlü ARGB Fan – 3 adet adreslenebilir RGB fan, sisteme hava akışı sağlarken Polygonal Mesh panelin aydınlatılmasını sağlar.
Uyumluluk Sertifikaları: ASUS, Gigabyte, MSI ve ASRock anakartları ile uyumludur.
• EATX Desteği – Her iki model de sistem üreticilerine uyumluluk konusunda en üst seviyeyi sunar. 12’’ x 10.7’’ EATX SSI-CED anakart modelleri ile uyumludur.
• Çift 360mm Radyatör Desteği – Her iki model de üst sınıf soğutma için ön ve üst paneled 360mm radyatör montajını destekler.
• Çok Yönlü Soğutma Desteği – 7 adede kadar 120mm fan desteği ve 360mm radyatör desteği ile performanstan ödün verilmemesini sağlar.
• Yükseltme Seçenekleri – 410mm’ye kadar ekran kartı, 165mm CPU soğutucusu ve 180mm’ye kadar PSU desteği sunar.

Editör

Dikkat çekici ve etkileyici metinler üretmek profesyonellerin işidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir