Güncelleme alacak Android 10 Xiaomi modelleri!

Android 10 güncellemesi alacak Xiaomi modelleri!

Güncelleme alacak Android 10 Xiaomi modelleri! Ülkemizde de hayli popüler olan Xiaomi’nin hangi modelleri Android 10 alacak? İşte Android 10 güncellemesi alacak Xiaomi modelleri.

Güncelleme alacak Android 10 Xiaomi modelleri

Xiaomi’nin son birkaç yıldır muazzam bir büyüme yaşadığını söylemek mümkün. Çinli üretici özellikle Avrupa pazarında kısa sürede önemli bir müşteri kitlesine ulaştı. Avrupa’yla eş zamanlı olarak Türkiye’de de kurumsal faaliyetlerine başlayan Xiaomi, ülkemizde de kendisini sevdirmeyi başardı.

Asya’da uyguladığı agresif fiyat politikasını ödün vermeden Avrupa ve Türkiye’de de uygulayan Çinli şirket, uygun fiyatlı modelleri sayesinde müşteri yelpazesini hızlı bir şekilde genişletti.

Güncelleme alacak Android 10 Xiaomi modelleri

Satış öncesinde olduğu gibi, satış sonrasında da müşteri memnuniyetini önemseyen Xiaomi, güncellemeler konusunda da hızlı isimlerden biri. Peki önümüzdeki günlerde Android 10 güncellemesi alacak olan Xiaomi modelleri hangileri?

Bu yazımızda mevcutta Android’in en güncel sürümü olan Android 10’u alacak olan Xiaomi modellerini sizlerle paylaşacağız.

Listeye geçmeden önce şunu hatırlatalım. Hali hazırda listede bulunmayıp, sonradan güncelleme alacak modeller olabilir. Bu listede yer alan modeller, Android 10 güncellemesi alması kesinleşmiş olan cihazlardır.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Android 10 alacak Xiaomi modelleri listemizle başbaşa bırakalım.

Güncelleme alacak Android 10 Xiaomi modelleri

Xiaomi’nin Android One programına dahil olan Mi A3 ve Mi A2 modelleri başta olmak üzere güncelleme alması beklenen telefonları şu şekilde;

– Xiaomi Mi 9 – Q4 2019
– Xiaomi Mi 9 SE – Q4 2019
– Xiaomi Mi 9T – Geldi
– Xiaomi Mi 8 – Q4 2019
– Xiaomi Mi 8 Pro – Q4 2019
– Xiaomi Mi 8 Explorer Edition – Q4 2019
– Xiaomi Mi MIX 2S –  Geldi
– Xiaomi Mi MIX 3 – Q4 2019
– Xiaomi Mi MIX 3 5G – Q4 2019
– Pocophone F1

Aslında çok daha fazla Xiaomi modelinin güncelleme alması bekleniyor. Ancak, şimdilik kesinleşen modeller bu şekilde diyebiliriz.

Android 10 güncellemesi alacak telefonlar listemizin sonuna geldik. Kullandığınız akıllı telefon, Android 10 güncellemesi alacak telefonlar listemizde yer alıyor mu?

Bir cevap yazın