İş gezisinde ve tatilde Zyxel WAH7608 4G LTE internetini yanında taşı

İş gezisinde ve tatilde ZyXEL WAH7608 4G LTE internetini yanında taşı

İş gezisinde ve tatilde Zyxel WAH7608 4G LTE internetini yanında taşı Tatilde bile ışık hızında internet bağlantısına sahip olmak ve yüksek kaliteli WiFi paylaşım bilgi birikimi yaşamak için; taşınabilir 4G LTE router.

Havaların ısınmasıyla birlikte tatil beldeleri son ayların en yoğun günlerini yaşıyor. Tatil süresince güneş gözlüğü, şapka ve mayo dışında internet erişimi de artık temel ihtiyaçlarımız arasında yer almakta.

Ancak yüksek hızda kesintisiz internete sahip olmak daima mümkün olmayabiliyor. 

Sosyal medyayı daha etkin kullandığımız yaz mevsiminde, tatil yerlerine doğru yapmış olduğumuz uzun araba yolculuklarında internet erişimine daha çok ihtiyaç duymaktayız.

GSM operatörümüzün mobil veri kullanım kotasını aştığımızda ise yüksek bedelli faturalar sebebiyle bazen hepimiz sıkıntı yaşayabiliyoruz. Tüm bu problemlerin önüne geçmek için tatile çıkarken bir LTE router’ı da çantanıza atmakta fayda var! 

İnternet erişiminde sorun yaşadığınızda ikinci bir alternatif olarak Zyxel’in taşınabilir router’ı sizin için en doğru seçenek olabilir. Zyxel’in 4G LTE router’ı WAH7608 ile aynı anda 10 kişi 4G bağlantı kalitesi ile yüksek hızda internet bağlanabiliyor. 

Araba yolculukları dışında tren yolculuklarında da internet erişimi problemi ile karşı karşıya kalıyoruz. Trende cep telefonunuzdan e-postanızdaki yüklü dosyaları indirmek, kesintisiz video ve film izlemek pek mümkün olmuyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla veya iş ortaklarınızla sık seyahat ediyor ya da yoğun bir biçimde tren ve karayoluyla ulaşımı tercih ediyorsanız WAH7608 sizin de aradığınız çözüm olabilir. 

Seyahat halindeki kullanıcıların en büyük sorunu; veri hızlarıdır. WAH7608 taşınabilir 4G LTE router, 300Mbps hız imkanı sunuyor. Ürünün “tak-çalıştır” tasarımı ise kullanıcıların hiçbir teknik ayar yapmadan hızlı ve kolay bir biçimde LTE üzerinden internete bağlanmaya olanak tanıyor.

Tak-çalıştır tasarım, sınırsız özgürlük! 

Zyxel WAH7608 4G LTE taşınabilir Router, pil ile çalışıyor. Hareket halindeyken WiFi bağlantısını paylaşmak için tasarlanan cihaz, tak ve çalıştır özelliği sayesinde; bir SIM kart takıldığında anında internet bağlantısı sunabiliyor.

WAH7608, WiFi paylaşımı desteğiyle diğer aktiviteler için akıllı cep telefonunuzu özgür kılıyor. 

Pil ömrü, seyahat edenlerin en büyük problemleri arasında yer almakta. ZyXEL WAH7608, güç tasarruf modu ile yüksek güç verimliliği sağlıyor.

Cihazın enerji tüketimi düşük olduğu için 8 saat çalışma süresi avantajı bulunuyor. Taşınabilir yönlendiricilerin asıl amacı, internet bağlantısını başkalarıyla paylaşmaktır. 802.11ac Wi-Fi teknoloji desteği sayesinde WAH7608, aynı anda 10 WiFi cihazını destekleyebiliyor.

Tatil = Konfor, eğlence ve WiFi 

Zyxel Marka ve Pazarlama Müdürü Özden Aliyagiç Uyar, tatilde kablosuz ağ bağlantısı gereksiniminin artan önemine dikkat çekiyor. “Z kuşağı, WiFi’siz bir hayatı düşünemiyor” diyen Uyar, sözlerini söyle devam ettiriyor: 

“Çocuklarınız için organize ettiğiniz bir tatilde onları mutlu etmenin en önemli unsuru; konfor ve eğlencenin yanıda yüksek hızda internet bağlantısı olabiliyor.

Otelde, pansiyonda ya da yazlıkta WiFi bağlantısını güvence altına alamıyorsanız bu durum aileniz için sıkıntı dolu dakikalar manasına gelebiliyor.

Çocuklar kadar, yetişkinler de internetsiz bir hayat düşünemiyor. Hepimiz sosyal medyadan, mesajlaşma uygulamalarından ve e-postalarımızdan bir dakika bile ayrı kalmak istemiyoruz.

Mobil cihazlarımız üzerinden ailemiz ve arkadaşlarımızla daima iletişim halinde olmaya, ilgi alanlarımıza dair blog’ları takip etmeye, dünyada neler olup bittiğine dair haber portallarını okumaya öylesine alıştık ki…

Hatta bazılarımız; artık cep telefonlarını ya da tabletleri; bütünüyle TV’nin ve dizüstü bilgisayarların yerine koydu. TV programlarını akıllı cihazlardan izliyoruz, film ve müzik dinlemek için yine cep telefonlarını tercih ediyoruz.

Bu sebeple ailelere tatile giderken yanlarına bir de LTE router almalarını öneriyorum. Zyxel’in 4G destekli LTE routerı WAH7608 iş ve tatil amaçlı sık seyahat edenlerin devamlı çevrimiçi kalmalarına olanak sağlıyor.” 

ZyXEL WAH7608 4G LTE router’ın SD kart desteği sayesinde kablosuz olarak verilerinizi paylaşabilmek de mümkün. Bunun için tek yapmanız gerekli olan; SD kartınızı WAH7608 4G LTE router’a takmak ve kullanıcı arayüzü üzerinden bu özelliği etkinleştirmek.

Bir cevap yazın