Web Donanım
Evdeki yaşamınızı Güzelleştiren 10 uygulama » Web Donanım

Evdeki yaşamınızı Güzelleştiren 10 uygulama

Evdeki yaşamınızı Güzelleştiren 10 uygulama Birçoğumuz salgından korunmak ve etkilerini arttırmamak için evdeyiz hayatımızı kolaylaştıracak ve renklendirecek en iyi uygulamalar.

1-Zoom

Toplantıları da evinizden yapın
Telekonferans görüşmelerinde hatta çevrimiçi şirket toplantılarında Zoom’u kullanabilirsiniz. İş toplantılarına devam edebilmemiz için oldukça yararlı. 150-200 kişilik konferanslar yapmak da mümkün.

2-Udemy

15 dakikada yeni bir dil
10 ila 15 dakikalık pratik dil kurslarının yanı sıra programlama, tasarım, çizim, yazarlık, yoga, fotoğrafçılık ve müzik benzer biçimde derslere de kayıt yaptırabilirsiniz. 60’dan fazla farklı dilde eğitim veriyor.

3-Storytel

Size özel bir kütüphane
Uygulama yardımıyla maksimum okunan kitaplardan zamansız klasiklerin olduğu binlerce sesli kitaba günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Storytel, büyük paralar harcamadan kendi kütüphanenizi oluşturmanızı sağlıyor.

4-Workouts

Sizi fit kalmaya çağırıyor İster üst bacak, ister baklava… Nereyi çalıştırmak istiyorsanız hocalar eşliğinde yapabileceğiniz hareketleri gösteren uygulama, bildirimlerle de sizi devamlı fit olmaya davet ediyor.

5-YouTube Kids

Ne izlediğini takip edin
Çocuklara güvenli bir çevrimiçi tecrübe sunan YouTube Kids’teki videolar otomatik filtreler, insan incelemesi ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerle denetleniyor. Üstelik çocuklarınızın video izleme süresini belirleyip ne izlediklerini takip edebilirsiniz.

6-IDAGIO

2 milyon şarkıyla klasik müzik kültürü
sadece klasik müziğe odaklanmış bir dinleme platformu olan IDAGIO, bünyesindeki ortalama 2 milyon parçayla tedirgin ruhlara ilaç… Uygulama, dinleme alışkanlıklarınıza göre şekillenen önerileriyle bilgili bir klasik müzik dinleyicisi olmanıza yardımcı oluyor.

7-Smule

Evde karaoke yaparak eğlenin
Kendi kendinize, telefonunuzda karaoke hazzı yaşamak ve hatta sesinizi dinleyerek kendiniz eğitmek için Smule’u akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Mikrofonlu kulaklığınızı telefonunuza bağlayarak çok daha kaliteli bir ses de elde edebildiğinizi eklemeden geçmeyelim. Diğer kareoke uygulamalarıysa StarMaker, Fusic ve Red Karaoke

8 -WhatsApp

Hem eğlence hem de iş Popüler uygulama yardımıyla Evdeki aile fertleri ve arkadaşlarınızla bol bolca yazışıp görüntülü haberleşebilecek, işlerinizi yürütebileceksiniz. Küçük telefon ekranı yerine geniş bilgisayar ekranında WhatsApp Web’i kullanmayı öneriyor.

9 -Spotify

Evdeki Yalnızlıktan müzikle sıyrılın
Yalnızlığın etkilerini müzik uygulaması Spotify ile atmak mümkün. Her ruh haline uygun çalma listelerine ulaşabilirsiniz. Uygulamaya aylık 17.99 lira ödeyerek reklamlardan uzak müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

10-Getir

Evden çıkmayın sipariş verin
Temel ihtiyaçlarınızı Getir’den sipariş ederek karşılayabilirsiniz. İstanbul’un yanı sıra İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’ye de hizmet veriyor. Yemeksepeti’nin ‘banabi’ uygulaması da aynı mantıkla çalışıyor.

Editör

Dikkat çekici ve etkileyici metinler üretmek profesyonellerin işidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir