Web Donanım
Corona Virüsü Turkiyede Ölüm sayısı artıyor Hayatını kaybeden kişi sayısı  ? »

Corona Virüsü Turkiyede Ölüm sayısı artıyor Hayatını kaybeden kişi sayısı  ?

Sizinde bildiğiniz gibi tüm dünya ve türkiyede olduğu gibi gündem Corona Virüsü .Tüm dünyada olduğu gibi türkiyedede ne yazıkki ölümhaberleri peşpeşe gelmeye başladı, 

Bakan Koca’dan açıklama bekleniyor

şu an ölüm sayısı her ne kadar 2 gibi gözüksede sayının daha fazla olduğu tahmin ediliyor tabi bunun için net bir delil yada kesin olarak bi haber yada açıklama bulunmuyor

Corona Virüsü  Türkiye son dakika haberleri gelmeye devam ediyor.

Bu bağlamda son olarak yapılan açıklamada 89 yaşında bir kişi hayatını kaybetti. Bakan yaptığı açıklamada corona virüsünden 2. kaybı verdiğimizi duyurdu.

Corona Virüsü Turkiyede Can almaya başladı Hayatını kaybeden kişi sayısı  ???

89 yaşındaki bir kişi , Çin temaslı çalışanından virüsü kaptığını söyleyen Bakan Koca, tüm müdahalelere rağmen hastanın kurtarılamadığını söyledi.

Vatandaşlar Korona’dan ölen hastanın adı ve memleketini internette yoğun bir biçimde araştırmaya başladı.

Çin’deki klinik deneyler, “Favipiravir” isimli bir ilacın, yeni tip corona virüs (Kovid-19) karşı mücadelede etkili olduğunu ortaya koydu.

89 yaşındaki bir kişinin Corona Virüsünden hayatını kaybetmesiyle birlikte 2. ölüm haberide geldi 

61 yaşında olarak bilinen hayatını kaybeden türkiye cumhuriyeti vatandaşı ismi ve şehri panik nedeni olmaması için sır gibi tutuluyor. 

İşin korkulan tarafı bu sayının gittikçe atmasıdır her ne kadar olen kişi sayısı şu an 2 ile sınırlı olsada bazı duyumlar sayının daha fazla olduğu ve bunun devlet tarafından saklandığını söylüyor 

tabi bu sadece duyumlar neticesinde şu an kesin bir bilgi bulunmamamaktadır. 

Corona Virüsü  Türkiye son dakika: Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkıp kıtalara yayılan ölümcül koronavirüs kabusu son olarak ülkemizde de bir kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu.

Türkiye’de Corona virüsten hayatını kaybeden 2 kişi var.  Tüm türkiyenin gözü kulağı sağlık bakanı fahrettin Koca’dan gelecek açıklamaları bekliyor  .

Murat Yılmaz

( Editör )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir